statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis z Czernicą

• autor: dawid.96, 2014-10-11 17:34

Podziałem punktów zakończyło się dzisiejsze spotkanie, w którym naprzeciw siebie stanęły drużyny Czarnych Gorzyce i Zameczku Czernica. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a jedynego gola dla Czarnych zdobył Robert Świerczek w 83 minucie spotkania.

Więcej po rozwinięciu...

W pierwszej połowie gra była wyrównana. Obie ekipy nie stworzyły zbyt wielu okazji bramkowych. Najbliższy zdobycia gola był Krzysztof Warło. Po jego strzale z rzutu wolnego, piłka odbiła się od poprzeczki bramki strzeżonej przez bramkarza gości.

Wynikiem bezbramkowym zakończyła się pierwsza część spotkania.

Od początku drugiej części spotkania inicjatywę przejęli goście, którzy nie wykorzystali jednak kilku dogodnych sytuacji. Raz dobrze w bramce spisał się bramkarz gospodarzy - Tomasz Paloc, który sparował piłkę na rzut rożny. Innym razem naszej drużynie pomogło szczęście, bowiem po strzale z rzutu wolnego, piłka trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Paloca. W 68 minucie padł pierwszy gol w tym spotkaniu. Bramkę dla Czernicy zdobył wprowadzony na boisko 2 minuty wcześniej Romanowski Patryk. W końcówce Czarni stworzyli kilka groźnych sytuacji. Po jednej z nich padł gol wyrównujący. Prawą stroną boiska z piłką pobiegł Warło, dograł ją wzdłuż bramki do Daniela Burzyńskiego, ten zaś odegrał piłkę do dobrze ustawionego w polu karnym Świerczka, który bez większych problemów wpakował piłkę do siatki. Chwilę później w polu karnym uderzony ręką został Ochyj, sędzia nie dostrzegł jednak tego wydarzenia i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

LKS Czarni Gorzyce 1:1 LKS Zameczek Czernica