statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo na zakończenie rundy jesiennej

• autor: dawid.96, 2015-11-14 15:32

Zwycięstwem 4:3 nad LKS-em Brzezie, Czarni zakończyli rundę jesienną sezonu 2015/16. Dwie bramki dla Czarnych zdobył najlepszy strzelec drużyny - Marek Mnich. Po jednym trafieniu dołożyli Rafał Wala i Krzysztof Warło.

Więcej po rozwinięciu...

Zdjęcia z meczu można zobaczyć TUTAJ.

Bez pauzującego za nadmiar żółtych kartek Szymona Panica do meczu przystąpiła drużyna gospodarzy. W drużynie gości natomiast od pierwszych minut wystąpili byli zawodnicy naszego klubu - Michał Goralczyk i jego brat Aleksander. Mecz zdecydowanie lepiej rozpoczęli Czarni i już w 3 minucie przed doskonałą szansą na zdobycie gola stanął Kamil Oślizło, jednakże po jego strzale piłka trafiła w poprzeczkę. Pierwszy gol w tym meczu padł w 11 minucie kiedy to po zamieszaniu w polu karnym piłkę do siatki skierował Rafał Wala. Pięć minut później bezpośrednio z rzutu wolnego bramkę na 2:0 zdobył Marek Mnich. W 26 minucie na 3:0 podwyższył Krzysztof Warło, wykorzystując rzut karny podtyktowany za faul na Marku Mnichu. 7 minut później swojego pierwszego gola w tym spotkaniu zdobyli przyjezdni. Bramka padła po fantastycznym strzale z rzutu wolnego. Ostatni gol w pierwszej połowie padł w 37 minucie. Jego autorem był Marek Mnich, asystował mu Krzysztof Warło. Przez 25 minut drugiej połowy na boisku niewiele się działo. W 70 minucie doskonałą szansę na podwyższenie wyniku miał Daniel Durka, jednakże w pojedynku "oko w oko" z bramkarzem gości nasz zawodnik spudłował. Zmarnowana okazja szybko się zemściła i minutę później po pewnie wykonanej "jedenastce" było już 4:2. W 78 minucie po rzucie wolnym z 16 metra goście zdobyli bramkę kontaktową. W końcówce spotkania mimo kilku sytuacji z jednej jak i z drugiej strony wynik nie uległ zmianie.

LKS Czarni Gorzyce 4:3 LKS Brzezie